A tým

Dne 20.4.2024 odehrál A tým mistrovské utkání proti Pečkám B, které prohrál 1:2.

branka: Mašín

sestava: Procházka I. - Procházka R., Synek, Hanuš, Pohl - Homolka, Dejl, Růžinský, Krutský -

Mašín, Mytrovka

střídali: Havránek, Mical, Petrák, Kuchář, Kubička, Urban

Další derby, další zklamání. Jinak se nedá nazvat sobotní domácí utkání proti rezervě Peček. Viktoria po zásluze prohrává 1:2. Áčko chtělo odčinit podzimní prohru 1:4 z Peček, to se ale nepovedlo. Domácí tým jakoby zůstal ještě v kabině a tak zkraje 11. minuty se prosadil ve vápně Tomáš Müller, který parádně trefil míč ze vzduchu a poslal Pečky do vedení - 0:1. Aby toho nebylo málo, stejný hráč se o tři minuty později prosmýkl po lajně, nacentroval do vápna, kde na malém vápně nikým nehlídaný Matěj Arazim hlavičkoval k tyči a bylo to - 0:2. Kolem třicáté minuty se z letargie probrala i Radim. Nejprve se protáhl po křídle Adam Krutský, následně po rohu hlavičkoval Jirka Hanuš, ale oba mířili těsně vedle tyče. Radim se přece jen dočkala, když Adam Krutský utekl po pravé straně a střílený centr si našel Honza Mašín a snížil - 1:2. Do druhého poločasu vstoupila Radim aktivně. Hostující Pečky nepustila za polovinu. Gól z toho však nepadl a tak kolem 57. minuty proběhlo hned čtyřnásobné střídání. Bohužel spíše mělo negativní dopad než pozitivní. Po dalších patnácti minutách, kdy se do tempa dostali i střídající hráči přišly šance. Nejprve běžel sám Tomáš Urban, ale Kruliš ho vychytal. O pár minut později běžel sám ze strany Ondra Petrák, ale ani ten se neprosadil. Byl to jen důkaz, že střelecký prach má Áčko na jaře hodně zvadlý a nedaří se ji prosadit ani v tutových šancích. Do konce zápasu to byla z naší strany jen křeč a trápení. Bylo to bez nápadu, vše se hrálo jen přes střed, zatímco na stranách byl klid. Pečky si vedení bez problému ubránily a i podruhé v sezóně Radim poráží. Pečky se díky výhře dostaly na druhé místo za Radim a ztrácí na Viktorku šest bodů. Další utkání Áčko odehraje v sobotu 27. dubna v Břežanech od 17:00.